تماس با ما

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی و خرید دامنه و هاست وب سایت شما را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را با مشاوره عملیاتی شرکت بر روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست.

باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت طراحی شده است به علت اینکه وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری انتقال بدهد و شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

برای سفارش دامین یا راهنمایی درمورد انتخاب نام سایت میتوانید توضیح کاملی از زمینه فعالیت خود و نوع دامنه مانند دات کام یا دات نت را درقالب یک نامه برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت راهنمایی های لازم به ایمیل شما ارسال شود.

لازم به ذکر است بهینه سازی و افزایش ترافیک سایت فقط برای مشتریان انجام خواهد شد .

ما تلاش می کنیم تا مشتریان از وب سایت لذت برده و در کوتاه ترین زمان بتوانند سهم بازار خود را از طریق طراحی وب سایت حرفه ای بیشتر نمایند .

شماره تماس : ۰۹۳۹۹۵۵۰۵۲۱

شماره پیامک : ۳۰۰۰۸۸۱۰۵۱۶۲۴۹

آدرس : ۳۴۴ فرعی از ۹۷ اصلی واقع در قریه دولت آباد بخش دوازده اردبیل

کد پستی ۵۶۶۱۱۸۷۳۶۱

dotus dottv2 dottm dotorg2 dotnet dotinfo dotir dotme dotmobi dotname dotcom dotco dotcn dotcc dotbiznicir_logo

فرم تماس با ما

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

تصویر زیر را در کادر پایین وارد نمایید
captcha