کارت ویزیت

به عقیده کارشناشان علوم بازرگانی و مهندسین مجموعه طراحی ، دومین  رکن اساسی هر تجارت و تخصص ، داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای و تاثیر گذار است.

یک کارت ویزیت زیبا به غیر از این که حس زیبا شناسی مخاطب را تحریک میکند باعث میشود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب و کارتان در ذهن وی حک شود و هر گاه جایی برند شما را میبیند و یا اسمی از شما و تخصصتان میشنود با نگاهی مثبت و تبسمی صمیمانه در مورد شما سخن بگوید و این امر کاملا مشخص است که مهمترین رکن یک تجارت موفق ، مشتریان آن کسب و کار هستند و زمانی که شما یک تصویر زیبا در ذهن مخاطبتان دارید پس در شغلتان نیز به موفقیتی چشمگیر خواهید رسید.ما با توجه به نکات زیر طراحی یک کارت ویزیت جذاب و تاثیر گذار را یکی ازعوامل موفقیت یک تجارت میدانیم :

[starlist]
  • هر شغل یا تخصصی که دارید برای ثبت برند یا اسم تان در ذهن مخاطب نیاز به دو رکن اساسی دارید :

     1 . لوگوی حرفه ای   و   2 . کارتت ویزیت تاثیر گذار
  • طراحی کارت ویزیت مقوله ای بسیار مهم و حساس است زیرا کارت ویزیت تابلوی تبلیغاتی شما در دستان مخاطبتان است.

  • استفاده از کارت ویزیت هایی با طراحی های غیر قابل قبول و پیش پا افتاده دو عیب اساسی دارد :

1 .  شأن کاری شما را پایین آورده و تصویر تخصص شما را در ذهن مخاطب خراب میکند .

2 .  اگر روزی به فکر طراحی یک کارت ویزیت خوب بیفتید ترمیم کردن آن تصویر ذهنی خراب بشیار زمان بر و پر هزینه خواهد بود.

  • به جز تجارت های کوچک و بزرگ و کسب و کار های عمومی هر فرد با تخصص و یا مهارتی خاص نیاز به یک کارت ویزیت دارد . زیرا رایج ترین و ساده ترین شیوه مطرح شدن در تجارت است .

[/starlist]

اگر برای کسب و کار و یا تخصص خود ارزش خاصی قائل هستید طراحان ما با تجربه و سابقه کاری چندین ساله در کنار شما هستند تا شما را در ارتقای سطح کیفی تجارتتان یاری نمایند .

[go_pricing id=”1″]